پیام رئیس هیئت مدیره

بنام یگانه معمار هستی

صنعت ساختمان بعنوان یکی از بزرگترین بخش های اقتصادی کشور ، نقشی تاثیرگذار در تولید فرصت های سرمایه گذاری، خلق ثروت و ارزش افزوده در اقتصاد کشور بازی می کند که در صورت پویایی،
می تواند زمینه ساز ایجاد اشتغال و توسعه در کشور گردد. اهمیت این بخش از صنعت زمانی بیشتر نمود پیدا می کند که می تواند زمینه ساز رونق بخش های بالا دست و پایین دست خود ، مثل فلزات اساسی، کانی های غیر فلزی، خدمات املاک و مستغلات و ... را فراهم آورد.
اجرای پروژه های متعدد عمرانی و احداث بالغ بر 500 هزار متر مربع بنای تجاری ، اداری ، مسکونی و هتل با همکاری مدیران باتجربه و منابع انسانی آموزش دیده و استفاده از روش های نوین مدیریتی و مهندسی و بکارگیری ماشین آلات و ابزار های نوین در اقصی نقاط کشور ، از جمله افتخارات این شرکت در عرصه عمران و آبادانی میهن عزیزمان می باشد.
ما در تلاش هستیم با حفظ و گسترش ارزش هایی همچون: قانون مداری و پایبندی به اخلاق حرفه ای ، اهمیت دادن به خلاقیت و نوآوری، استفاده از فناوری های دانش بنیان ، رضایت مندی کارفرمایان و ذینفعان، رعایت اصول ایمنی و حفظ محیط زیست ، به سهم خود در توسعه و آبادانی کشور اثر گذار باشیم و باور داریم که با اتکا به دانش روز ، تلاش و پشتکار و عمل کردن به تعهداتمان می توانیم به اهداف از پیش تعیین شده دست یابیم.


یوسف علیرضایی
مدیرعامل